Şimdi Arayın

0 555 054 31 41

Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

  • ANASAYFA
  • Gizlilik Ve Güvenlik Politikası
Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Naz Bungalow Otel’de saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Naz Bungalow Otel kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, Naz Bungalow Otel sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

Naz Bungalow Otel müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Naz Bungalow Otel‘in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.nazbungalow.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Naz Bungalow Otel’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Naz Bungalow Otel, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.nazbungalow.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Naz Bungalow Otel ‘in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.nazbungalow.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.