Naz Bungalow

Next to sea shore

      We are 40m wide warm sand and plaja front hotel in Yeşinin It consists of 11 rooms in Kızılot district of Manavgat.

      The 1200 m² green area stands out for its calm and peacefulness. Fotoğraflard career you will understand that the sea is close enough to be counted, but in a green environment a family where you can spend your holiday in peace and quiet, quiet and quiet operation Naz Bungalow.

     Our newly built hotel has internet (Wi-fi), air conditioning, umbrella and deck chairs are free of charge and are among the standard features.

     The carefully selected dishes prepared by our experienced staff, fresh daily selected vegetables and fruits, fresh meat and fish for you to eat waiting.

Guest Comments

Tatil adresimi artık buldum. Huzurlu sakin sıcacık bir aile ortamı. Korsanı sen bir harikasın. Seni görmek için yine gelicem.

Zişan Aytaç

Yeşilin ve denizin buluştuğu harika ötesi bir mekan. Güleryüzlü personeli ile tam bir aile havası. Müşhiş arkadaşlıklar kurdum. Naz bungalow sahiplerine ve ekibine sonsuz teşekkürler

Leyla Kesik

Yeşil doğa havasını denize sıfır bir mekanda yaşamak istiyorsanız mutlaka buraya gelmelisiniz

Fatiş Şahin

Sakin bir tatil istiyorsanız mükemmel bir yer. Mutlaka gitmelisiniz. Ve ayrıca Naz Bungalow ekibine temizliğinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Zeliha Oruç

Müthiş bi mekan olmuş. Denize sıfır, butik bir tatil köyü havası var. Sessizlik ve yeşillik dinlenmek için birebir. Seneye görüşürüz.

Ahmet T.